O NAS

Kasia
Amatorka jeździectwa, wędkarstwa i grafiki komputerowej. Miłośniczka wszelkich niecodziennych przejawów artyzmu :) Zaglądam w każdy kąt. Nie cierpię rowerów. Mogłabym żywić się wyłącznie słodyczami, ale wbrew obietnicom z dzieciństwa - polubiłam gotowanie. Staram się pogodzić zamiłowanie do podróży z naturą kanapowca :) Jestem studentką i jak każdy student, chcę zobaczyć jak najwięcej za jak najmniej ;)
Marcin
Zajmuję się fotografią od kilkunastu lat, profesjonalnie od roku. Moje zdjęcia można oglądać na różnych serwisach, w tym na mojej stronie www.fotoradarmm.pl. Jest to moja pasja życiowa (prócz podróży), którą staram się wciąż rozwijać. Oprócz tego interesuję się architekturą i urbanistyką, w wolnych chwilach udzielam się na forum scyscrapercity.com, oglądam filmy, gram w tenisa albo układam puzzle, co potrafi wyrwać mnie z rzeczywistości na całe godziny :)

Oboje wolimy spędzać czas na łonie natury niż w mieście, kochamy Bieszczady, a najbardziej siebie nawzajem :)
Podróżując, wybieramy raczej odkrywanie niezwykłych zakątków zamiast wizyt w muzeach, choć takowe też się zdarzają ;) Chcemy dzielić się doświadczeniami, a w razie wątpliwości, zachęcamy do skontaktowania się z nami i zadawania pytań.

1 komentarz: